سرمایه گذاری صندوق های بازنشستگی در بیت کوین

سرمایه گذاری صندوق های بازنشستگی در بیت کوین

سرمایه گذاری صندوق های بازنشستگی در بیت کوین

سرمایه گذاری صندوق های بازنشستگی هوستون در بیت کوین (BTC)

با گسترش بازار ارزهای رمزنگاری شده ، چندین صندوق بازنشستگی در حال بررسی بیت کوین (BTC)  و دیگر ارزهای مجازی هستند. این بار، صندوق امداد و بازنشستگی آتش نشانان هوستون تصمیم گرفت در بیت کوین و اتریوم، دو ارز رمزنگاری شده بزرگ جهان سرمایه گذاری کند. این یکی از اولین صندوق های بازنشستگی است که روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده است.

صندوق امداد و بازنشستگی آتش نشانان هوستون که بیش از 5.5 میلیارد دلار دارایی دارد ، تصمیم گرفته است 25 میلیون دلار در BTC و ETH سرمایه گذاری کند و در معرض ارزهای مجازی قرار گیرد.

یکی از دلایل اصلی ممکن است این باشد که ما در حال حاضر شرایطی را تجربه می کنیم که در آن نرخ های بهره پایین و تورم بالا داریم. بنابراین ، ترکیب برای صندوق های بازنشستگی است که می تواند منجر به ضرر در برابر تورم باشد.

بیت کوین و ارزهای دیجیتال می‌توانند به عنوان یک سرمایه گذاری جایگزین به نظر می رسد که در بلندمدت بازدهی بهتری برای صندوق های بازنشستگی داشته باشد. فراموش نکنیم که بیت کوین از 3180 دلار در دسامبر 2018 به بیش از 66000 دلار در اکتبر 2021 رسیده است. این نشان دهنده افزایش قیمت 1،975 درصدی طی چند سال است.

coingape

1400/8/1

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها