اعلام جزئیات قیمت ” AXS”

اعلام جزئیات قیمت " AXS"

اعلام جزئیات قیمت ” AXS”

دفتر رمزنگاری ” Coin Bureau” جزییات قیمت ” AXS” را اعلام کرد.

میزبان مستعار دفتر رمزگذاری “Coin Bureau” محقق معروف به “گای”، با نگاهی دقیق به بازی‌های بلاک‌چین، جزییات قیمت آکسی(AXS) را اعلام کرد و بیان نمود که تا زمانی که بلاک‌چین روند افزایشی داشته باشد، قیمت ارز (AXS) منفجر خواهد شد و تاثیر زیادی بر روی ارزهای دیگر خواهد گذاشت.

او بیان نمود: ” فکر میکنم 100 دلار انتظار منطقی برای افزایش قیمت باشد، به خصوص اگر ” Axie Infinity” همچنان کاربران بیشتری را بپذیرد”. به گفته ” CoinGecko” در حال حاضر، این ارز به مبلغ 40 دلار معامله می‌شود. آن‌ها معتقدند ” AXS” در حال حاضر بازار متوسطی دارد اما در مقایسه با ارزهای دیگر فضای زیادی برای رشد دارد همچنین برنامه‌های طولانی مدتی برای تامین اعتبار دارد که به نظر نمیرسد کاهش قیمت جدی در این ارز مشاهده شود.

به گفته گای یک عامل کلیدی مهم که می‌تواند به موفقیت ” AXS” در بلند مدت کمک کند میزان تعهد آن‌هاست، زیرا سازندگان این ارز در زمانی که متوجه شدند ارز ساخته شده برای کاربرانشان مناسب نیست، آن را کنار گذاشته و چیز دیگری را تست کردند، این سطح از تعهد در ارزهای رمزنگاری بسیار نادر است، همچنین “گای” افزود این ارز توانایی انتقال ارز به توده مردم را دارد و هنوز فضای زیادی برای رشد دارد و ممکن است قاتل برنامه های غیر متمرکزی باشد که جریان اصلی رمزهای پایه را به خود اختصاص داده اند.

1400/05/02

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها