اعتراف مارک کوبا !!

اعتراف مارک کوبا !!

اعتراف مارک کوبا !!

مارک کوبا مالکیت کمتر از 500 دلار از دوج کوین را فاش کرد.

 

مارک کوبا که از طرفداران بزرگ ارزهای رمزنگاری شده به ویژه Dogecoin (DOGE) است، اخیراً اعتراف کرد که مالکیت بسیار کمی از آن را دارد. دلیل این‌که این امر برای بسیاری شگفت آور است این است که کوبا برای ماه ها از این سکه میم حمایت می کند و ظاهراً پیروان خود را تشویق می کند تا روی آن سرمایه گذاری کنند.

به نقل از CNBC News کوبا حتی اخیراً از بیانیه ایلان ماسک مبنی بر اینکه Dogecoin قوی ترین ارز رمزنگاری شده به عنوان وسیله مبادله است نیز حمایت کرد. این تاجر به طور خاص گفت که این سکه می تواند برای خرید کالا و خدمات استفاده شود. هنگامی که صحبت از استفاده از آن به عنوان وسیله مبادله می شود یعنی قویترین جامعه است.  او بیانیه مشابهی را در ماه آوریل نیز در توییتر منتشر کرد.

همچنین DOGE را به عنوان گزینه ای برای خرید کالا در فروشگاه تیم Dallas Mavericks  که کوبا مالک آن است، می پذیرد. کوبا همچنین هفته گذشته اعلام کرد که این تیم برای کسانی که در طول فروش تابستانی سالانه خود با DOGE پرداخت می کنند، قیمت تخفیفی ارائه می دهد.

سرانجام زمانی که یک کاربر در توییتر در مورد اینکه آیا کوبا مالک دوج یا بیت کوین بیشتری است از وی سوال کرد و کوبا در پاسخ گفت که شخصا 496 دلار دوج کوین دارد. پس از این توییت بسیاری کوبا را متهم به پمپ کردن دوج کوین کردند و کوبا در پاسخ گفت من به جز کالای Mavs هیچ چیز دیگری را پمپ نمی‌کنم. DOGE برای من مانند سرگرمی است.

ایلان ماسک نیز در شرایط مشابهی قرار داشته، و در پاسخ به این موضوع بیان کرد : من ممکن است پمپاژ کنم اما هرگز سرمایه را تخلیه نمی‌کنم.

 

1400/5/26

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها