اطلاعات آن لاین “توکن”

اطلاعات آن لاین “توکن”

قیمت لحظه ای “توکن اکو” امروز (1.68 دلار) است. حجم معاملات در (24 ساعت) گذشته (644.647 دلار) بوده است. در اصل قیمت “توکن” در (24 ساعت) گذشته تغییری نکرده است. با توجه به محدودیت بازار، عرضه “توکن اکو” حداکثر (10.000.000 دلار) بوده است.

“توکن” پروژه های مربوط به دیفای را پی‌گیری می‌کند تا، امنیت لازم را برای کاربران خود فراهم کند و اعلام کرده که از طریق برنامه‌ی(ECHO QL) میتواند برنامه های دیفای را آنلاین و با سرعت بالا پشتیبانی کند.

سعی کنید نفرات اولی باشید که سرمایه گذاری میکنید، به دلیل این‌که تا یک ارز به سود برسد مراحلی را طی میکند و در این بین عده ای از سرمایه گذاران دارای اطلاعات سری هستند و زودتر از بقیه ارز مورد نظر را خریداری میکنند، پس بعد از این که پروژه به سود رسید دیگر برای خرید آن دیر شده است.

“توکن” به محض اجرای یک قرار داد هوشمند آن را در ذخیره‌ی بلاک چین قرار می‌دهد تا در لیست دیفای قرار گیرد. و سپس این لیست در اختیار سرمایه دارانی قرار می‌گیرد که ریسک های بزرگی می‌کنند.

ابزارهای پیشرفته ای برای کاربران و معامله گران “توکن اکو” وجود دارد که به آن‌ها این امکان را می‌دهد که از حرکات معامله گران بزرگ کپی برداری کنند، حرکات نهنگ‌ها( کسانی که تعداد زیادی از یک ارز خاص را در اختیار دارند) را ردیابی کنند، و یا از ابزارهای تحقیقی دیگر استفاده کنند.

برنامه( EchoQL) داده های واقعی را از اتریوم و بایننس دریافت می‌کند و هنگام ظاهر شدن یک بلوک جدید به کاربران کمک می‌کند تا اطلاعات واقعی و میزان نقدینگی موجود را دریافت کنند.

(50 درصد) هزینه های مربوط به توکن در (EchoQL) صرف می‌شود.

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *