استفاده بایننس سنگاپور از ریچارد تمگ

بایننس سنگاپور از مدیر ارشد نظارتی SGX استفاده می‌کند.

 

 

بایننس سنگاپور امروز از انتصاب “ریچارد تمگ” مدیر ارشد نظارتی سابق بورس در سنگاپور (SGX) به عنوان مدیراجرایی خبر داد و ضمن ارتقاء رتبه های رهبری خود، در حال مبارزه با مشکلات نظارتی در سراسر جهان است.

تنگ شش سال مدیر عامل بازار جهانی ابوظبی بود و از سمت خود کناره گیری کرد. قبل از آن هم 13 سال در اداره پول سنگاپور (MAS) به عنوان مدیر امور مالی شرکت فعالیت می‌کرد. همچنین بر اساس مشخصات LinkedIn او، سرپرستی تدوین و اداره قانون بورس و اوراق بهادار و معاملات آتی سنگاپور را به عهده داشت.

“تنگ” در بیانیه ای گفت: ما شاهده پذیرش سریع جریان بلاک چین و رمزنگاری هستیم که منجر به درک این موضوع بین مردم، موسسات و دولت‌ها شده. ما به دنبال همکاری نزدیک با رهبران صنعت و سیاست گذاران برای درک بیشتر این صنعت و رشد پایدار در آن هستیم.

بایننس که با بزرگترین حجم مبادلات رمزنگاری و مشتقات آن، در مورد توکن های سهام خود، خدمات مبادلات مشتقات، و شیوه های شناخت مشتری (KYC) مورد توجه نهادهای نظارتی قرار دارد، از سال گذشته تاکنون 500 درصد تعداد سرپرستان خود را افزایش داده، و در حال تقویت اقدامات مبارزه با پولشویی است. در روز جمعه اعلام کرد که همه کاربران در سراسر جهان ملزم به انجام “تایید واسطه” که شامل ارائه نام مشتریان، ملیت، تاریخ تولد، اطلاعات آدرس، شناسه دولتی و تایید چهره می‌شود برای دسترسی به محصولات و خدمات بایننس هستند.

 

1400/6/1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.