استفاده از شبکه لایتنینگ بیت کوین برای قابلیت Tip Jar در توییتر

استفاده از شبکه لایتنینگ بیت کوین برای قابلیت Tip Jar در توییتر

استفاده از شبکه لایتنینگ بیت کوین برای قابلیت Tip Jar در توییتر

توییتر به دنبال استفاده از شبکه لایتنینگ بیت کوین برای قابلیت Tip Jar

آیا شبکه لایتنینگ بیت کوین به توییتر وارد شده است؟

اگرچه پرداخت با بیت کوین هنوز در دسترس کاربران بتا قرار نگرفته، اما کد توییتر نشان می‌دهد که به‌زودی این گزینه پرداختی می‌تواند در کنار سایر گزینه‌ها همچون Cash App ، Bandcamp ، Patreon ، Venmo و PayPal پیاده‌سازی شود.

به گزارش کریپتوپوتیتو، برای افراد ناآشنا، کاربران شبکه ابتدا با بیت کوین، جزئیات مربوط به کیف پول‌های حضانتی، کیف پول‌های غیر حضانتی و شبکه لایتنینگ آشنا خواهند شد. از جمله کیف پول‌های حضانتی می‌توان به Zap ، Breez و Phoenix و از جمله کیف پول‌های غیر حضانتی می‌توان به Strike ، Blue Wallet و Wallet of Satoshi اشاره کرد.

با توجه به اعلامیه‌ها، به نظر می‌رسد استفاده از عملکرد جدید توییتر نیاز به داشتن یک حساب در پلتفرم استرایک (Strike) داشته باشد.

«ما از Strike برای شبکه لایتنینگ بیت کوین استفاده می‌کنیم. بنابراین، برای پذیرفتن پرداخته‌ای بیت کوین باید حساب خود را متصل نمایید.»

ورود پرداخته‌ای بیت کوین به توییتر غیرقابل‌پیش‌بینی نبود. جک دورسی پیش‌تر در ماه جولای نیز به سرمایه‌گذاران گفته بود که بیت کوین، بخش بزرگی از آینده توییتر خواهد بود. در آن زمان وی به طور خاص به قابلیت Tip Jar اشاره کرد و عنوان کرد این قابلیت در کنار تعداد انگشت‌شماری دیگر، از بیت کوین سود خواهند برد.

لازم به ذکر است تاریخ راه‌اندازی قابلیت جدید توییتر هنوز اعلام‌نشده است.

1400/6/12

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها