استفاده از بلاک چین برای سرمایه گذاری در بخش املاک

استفاده از بلاک چین برای سرمایه گذاری در بخش املاک

استفاده از بلاک چین برای سرمایه گذاری در بخش املاک

میتوان از بلاک چین برای سرمایه گذاری در بخش املاک هم استفاده کرد.

تکنولوژی بلاکچین می‎تواند در حوزه املاک و مالکیت شراکتی آن‎ها بسیار مورد استفاده قرار بگیرد. توکنیزه کردن جزئی ملک توسط سرمایه‎گذاران جوان‎تر منجر به استقبال از این نوع سرمایه‎گذاری مشترک شده است.

در مصاحبه اخیر مدیر عامل شرکت Sundae که یک مارکت آنلاین برای خرید و فروش ملک است، اظهار کرد که توکنیزه کردن منازل مسکونی و عرضه آن بر بستر بلاکچین می‎تواند دسترسی آسان و بهتری به حوزه املاک که بزرگترین دارایی در آمریکا محسوب می‎شود، بدهد.

توکنیزه کردن املاک و مستغلات بر بستر بلاکچین یه آرامی شروع شده است. اما برای اینکه این حوزه مورد توجه بیشتری قرار بگیرد باید سازمان‎ها به صورت جدی‎تر به حوزه دارایی‎های مصنوعی و توکنیزه شده ورود کنند.

در حالی که تأیید سرمایه گذاری های توکنی، کالاهای فیزیکی و دیجیتال را پوشش می دهد، اولین تمرکز Fraction ( زیرمجموعه شرکت فن آوری هنگ کنگ Fraction Group) ب ر سرمایه گذاری املاک و مستغلات است و طبق گزارشات از وسیله نقلیه اولیه ارائه کسر (IFO)  استفاده می کند.

IFO ها ورود آسان تر به بازار املاک و مستغلات گران قیمت را،  برای سرمایه گذاران آینده فراهم خواهند کرد. توکن های IFO نمایانگر مالکیت نسبی املاک و مستغلات لوکس با قیمت 150 دلار است که مانع مشارکت بیشتر در بازار می شوند.

cointelegraph

1400/7/27

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها