استخراج Grin با کارت گرافیک

استخراج ارز دیجیتال گرین (Grin) با کارت گرافیک

ارز دیجیتال Grin یک ارز دیجیتال بر پایه حریم خصوصی است. توسعه‌دهندگان آن می‌خواهند تراکنش‌های الکترونیکی را بدون سانسور و محدودیت از هر نوعی در دسترس همه قرار دهند.

 

ارز دیجیتال گرین آدرس‌ها و مبالغ تراکنش‌ها را پنهان می‌کند. برای انجام این کار، پلتفرم Grin داده‌های تراکنش جدید بین همتایان را به طور خصوصی ارسال می‌کند. این فرآیند random walk نامیده می‌شود.

برای استخراج ارز دیجیتال گرین با کارت گرافیک به یک نرم افزار استخراج خوب نیاز دارید. پردازنده‌های گرافیکی سری 1060،1070ti ،1080،1080ti و تمام سری  20XX بدون هیچ مشکلی کار می‌کنند. کارت‌های AMD نیز به لطف OpenGL پشتیبانی می‌شوند و کارایی آنها فعلاً قابل‌قبول است.

 

ما توصیه می‌کنیم از نرم‌افزار Gminer برای Nvidia و از نرم‌افزار lolMiner برای AMD استفاده کنید.

 

ارز دیجیتال گرین حریم خصوصی کاملی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. از آنجا که رابط کاربری آن بسیار پیچیده است، بعید به نظر می‌رسد که Grin به زودی به اندازه بیت کوین محبوب شود. در این مقاله استخراج ارز دیجیتال گرین با کارت گرافیک را توضیح دادیم. می‌توانید نرم‌افزار ماینر را نصب کنید و به استخر استخراج متصل شوید و شروع به استخراج Grin کنید.

استخراج ارزهایی مثل گرین که نسبت به بیت کوین و اتریوم تعداد کاربر کمتری دارند، راحت‌تر است. هرچند که به دلیل کمتر بودن بهای آنها ممکن است استخراج آنها به‌صرفه نباشد، اما اگر ارز آینده‌داری را انتخاب کنید، می‌توانید در بلندمدت سود زیادی کسب کنید.

1400/05/24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.