استاندارد BEP-20

استاندارد BEP-20 چیست؟

 

استاندارد BEP-20 یک استاندارد توکن زنجیره هوشمند بایننس است که با هدف توسعه ERC-20 ایجاد شده است. ERC-20 یکی از رایج ترین استانداردهای توکن اتریوم است. BEP-20 مخفف Binance Smart Chain Evolution Proposal 20 و معنای آن طرح پیشنهادی برای تکامل زنجیره هوشمند بایننس است BEP-20. استانداردیست که به منظور طراحی و اعمال قراردادهای هوشمند روی شبکه BSC ساخته شده است. قراردادهای هوشمند در حقیقت کدهایی هستند که تعیین می‌کنند چه چیزی و چگونه باید روی بلاک چین اجرا شود. هر استاندارد شامل قسمت‌هایی مانند نام رجیستری، کتابخانه، فرمت و دیگر موارد است. استاندارد قرارداد هوشمند در حقیقت شرایطیست که در نوشتن قرارداد هوشمند باید کاملا رعایت شوند تا آن قرارداد اجازه اجرا روی شبکه بلاک چین را کسب کند.

برای ساخت یک توکن با استاندارد BEP-20، توسعه‌دهندگان باید مشخصه‌های فنی این توکن را به زبان solidity در کد اسمارت کانترکت قرار دهند.  اگر بدانید چطور ERC-20 را به BEP-20 تبدیل کنید، از مزایای اختصاصی زنجیره هوشمند بایننس بهره‌ مند می‌شوید. از آنجایی که ECR-20 شبکه شلوغیست و کارمزد اتریوم بالاست، استفاده از این روش نرخ کارمزد را برای شما کاهش می‌دهد. به زبان ساده BEP-20 یک مشخصه فنی برای ساخت توکن روی شبکه هوشمند بایننس است.

ایجاد توکن BEP-20 نسبتاً ساده است، حتی اگر هیچ تجربه برنامه‌نویسی قبلی نداشته باشید! CoinTool یک رابط کاربری بصری برای ایجاد توکن BEP-20 به شما ارائه می‌دهد. برای ایجاد توکن BEP-20 خود فقط باید نام توکن، نماد و چند پارامتر دیگر را ارائه دهید.

 

1400/6/27

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.