ارز “مونرو” در حال رسیدن به رکورد جدید

ارز “مونرو” یا نماد (XMR) پس از طی یک دوره طولانی در حال رسیدن به رکورد جدید(ATH) خود می‌باشد.

مونرو در 10 مه به بالاترین قیمت همیشگی خود یعنی (517.60 دلار) رسیده است  که از آن زمان تاکنون اندکی کاهش یافته، اما هنوز از سطح حمایت خود یعنی (410 دلار) بالاتر است.

بر اساس شاخص تکنیکال و همین‌طور عمل‌کرد قیمت، پیش بینی می‌شود که حرکت رو به بالا دارد.

در سال گذشته تحولات مثبت زیادی در نماد مونرو(XMR) وجود داشته است، از ماه مه 2021، توسط (960 کشور) در سراسر جهان پذیرفته شده است، که (23.3 درصد) آن‌ها در آمریکا، (10.7 درصد) در روسیه، . (6.9 درصد) این شرکت ها در انگلیس هستند.

علاوه بر این‌ها اطلاعات زنجیره ای به دست آمده توسط شرکت مونرو نیز رشد چشم‌گیری را  در اوایل سال 2020 تا 2021 نشان می‌دهد.  علاوه بر رشد چشم‌گیر معاملات، میزان تولید گازهای گل‌خانه ای حاصل از تولید آن نیز از 1200 به 750 (XMR) رو به کاهش است.

در نهایت به این موضوع اشاره میکنیم که شاخص تکنیکال این ارز صعودی است و از این افزایش اعتبار پشتیبانی میشود، در این صورت منطقه مقاومت بعدی (743 دلار) است.

شاخص جفت ارز (XMR / BTC) نیز صعودی است.

توکن نقطه (0.0063 پوند) را که قبلا نزدیک به یک سال در این نقطه پشتیبانی می‌شد را پس گرفت. نابسامانی حال حاضر یک انحراف در نظر گرفته میشود و این منطقه یک بار دیگه به عنوان حمایت در نظر گرفته می‌شود.

نمودارهای “آر اس آی”، “مک دی”، استاتیستیک”، “اوسیلاتور”  ادامه حرکت صعودی را تایید میکنند. این مساله به ویژه توسط صلیب صعودی در نوسانگیر تصادفی و صلیب “آر اس آی” نیز تایید می‌شود.

نزدیک‌ترین ناحیه مقاومت بعدی (00.0112) پیش بینی شده است.

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها