ارز دیجیتال Raca و رادیو کاکا

ارز دیجیتال Raca و رادیو کاکا

ارز دیجیتال Raca و رادیو کاکا

ارز دیجیتال Raca چیست؟ همه چیز در مورد رادیو کاکا!

 

بازار ارزهای دیجیتال همیشه با ظهور نام های جدید همراه بوده و عده ای از سرمایه گذاران را از طریق چشم اندازها، پتانسیل های بالقوه یا فقط کمی پامپ “بزرگ” قیمتی تحریک کرده است. یکی از نام هایی که اخیرا بسیار درباره آن صحبت شده است رادیو کاکا (RACA) است، که پیش بینی می شود به زودی با استقبالی بین المللی در موسیقی، آثار هنری دیجیتال و به ویژه در Metaverse رو به رو شود.

توکن راکا RACA اساسا توکن اصلی این پروژه و چالش است که بر اساس استاندارد BEP-20 زنجیره هوشمند بایننس Binance Smart Chain (BSC) ایجاد شده است. این توکن کاربردی برای پرداخت هزینه خدمات و محصولات در زمینه های موسیقی، آثار هنری دیجیتال و ترند و مد در سراسر جهان استفاده خواهد شد. علاوه بر این، RACA علاوه بر این برای استخراج زمین های مختلف، دارایی های غیر معمول و NFT های متنوع در USM Metaverse استفاده می شود. کاربران می توانند RACA را عنوان توکنی کاربردی و اصلی، در فضای USM Metaverse استفاده کنند.

RACA در حال حاضر در صرافی هایMXC (MEXC) ،PancakeSwap (V2) ،CoinW ،ZT و AOFEX لیست شده و معامله می شود.

از آنجا که RACA یک توکن BEP-20 است، می توانید این توکن را در کیف پول های Trust Wallet ،Metamask ،Binance Chain Wallet و غیره ذخیره کنید. اگر اغلب معامله می کنید، می توانید بلافاصله آن را در کف پول های معاملاتی MXC ذخیره کند.

1400/6/11

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها