ارز دیجیتال HOGL finance

ارز دیجیتال HOGL finance چیست؟

 

ارز دیجیتال HOGL یکی از رمزارز‌هایی است که به تازگی وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. ارز دیجیتال HOGL finance یک رمزارز مقاوم در برابر افزایش عرضه است که تمام توکن‌های آن استخراج شده و با انجام تراکنش، درصدی از توکن‌های آن می‌سوزد. ارز دیجیتال هوگل فایننس در وایت پیپرش، خود را جزو پروژه‌های دیفای معرفی کرده است. توکن HOGL روی شبکه هوشمند بایننس تعریف شده است.

توکن ارز دیجیتال هوگل فایننس، HOGL است که در ابتدا یک ترلیون از این توکن استخراج شده است. از آنجا که توکن HOGL یک توکن با عرضه کنترل شده است، یعنی تعداد آن در گذر زمان کاهش می‌یابد. تاکنون بیش از 335 میلیارد از توکن‌های HOGL سوزانده شده است که البته هنوز 95 درصد از توکن‌ها باقی مانده که در استخر نقدینگی قفل شده است. یک درصد از توکن‌های هر تراکنش به هولدر‌های HOGL تعلق دارد و یک درصد هم سوزانده می‌شود. به بیان دیگر، به ازای هر تراکنش دو درصد از توکن‌های HOGL برداشته می‌شود.

برای نگهداری ارز دیجیتال هوگل فایننس می‌توانید از کیف پول متامسک (MetaMask) و بایننس چین والت (Binance Chain Wallet) استفاده کنید.

برای خرید این ارز دیجیتال می‌توانید از صرافی‌های پنکیک سواپ و BitMart بهره بگیرید. ابتدا باید پول خود را در صرافی‌های داخلی به تتر تبدیل کنید و سپس تتر را به این صرافی‌ها انتقال دهید. از آنجا که این توکن روی شبکه بایننس چین است، برای خرید آن نیاز به توکن BNB دارید.

کیف پول متامسک

1400/5/28

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.