ارز دیجیتال Arix

ارز دیجیتال Arix

ارز دیجیتال Arix

ارز دیجیتال Arix چیست؟

 

Arix پلتفرمیست که از نقدینگی و ایمنی کامل صندوق ها پشتیبانی می کند. مراجعه به صرافی راحت ترین روش برای انجام تراکنش های سریع است.

ARIX یک صرافی ارز دیجیتال و یک شبکه همتا به همتا و منحصر به فرد است که به تریدرها در سراسر جهان اجازه می دهد تا دارایی ها را به شیوه ای شفاف، امن و حسابرسی پذیر مبادله کنند. ARIX هم متمرکز و هم غیر متمرکز است و به تریدرهای جدید و باتجربه کمک می کند تا به شیوه ای کاربر پسند، مقیاس پذیر، ایمن و ارزان برای تراکنش دارایی در هر نقطه از جهان دسترسی پیدا کنند  Arix. با این فرض طراحی شده است که تریدرها حق مسلم دارند پول و هویت خود را آن‌طور که می‌خواهند کنترل کنند. بلاک چین Arix این حقوق را با توانمندسازی تریدر برای مدیریت پول خود به روشی شفاف و بدون اعتماد دارد.

یک صرافی رمزنگاری ایده آل صرافی ای است که به دردسرهای موجود در بازارهای کریپتو، یعنی مقیاس پذیری، امنیت، نقدینگی، هزینه‌های تراکنش‌ها و کاربرپسندی می پردازد. ارز دیجیتال Arix با مقیاس پذیری، نقدینگی، حداقل هزینه‌های معاملات و قابلیت استفاده در نظر گرفته شده است. ARIX یک صرافی P2P منحصر به فرد است که قصد دارد معامله گران رمزنگاری را که به یک رابط شفاف ، ارزان و کاربرپسند برای تبادل کریپتو/ کریپتو و کریپتو /فیات دسترسی دارند، تسهیل کند. این پلتفرم مبتنی بر توکن BSC ARIX است که در Binance Smart Chain توسعه یافته است.

1400/6/24

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها