ارز دیجیتال کووید 19

ارز دیجیتال کووید 19

ارز دیجیتال کووید 19

ارز دیجیتال کووید 19 چیست؟

 

توکن بومی اسکای راکت، کوواک (COVAC) اولین توکن واکسن کوید 19، ظرف دو ماه 180 برابر رشد داشته است و یک رشد خوب را در یک روز به ثبت رسانده است.

در شرایطی که کارت واکسن کووید 19 به عنوان عنصر اصلی در کنار پاسپورت در سفرهای داخلی و بین المللی مطرح است، دنیای ترید، از این توکن ابتکاری جدید، استقبال گرمی کرده است.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت توکن کوواک 0.0002640 دلار بوده و ارزش بازار آن به احتساب توکن‌های سوزانده شده و دارایی‌های قفل شده، 4,009 میلیون دلار است.

ارز دیجیتال کوواک (COVAC) که مخفف واکسن COVID است، یک توکن DeFi مجمع محور است که جمعه 18 ژوئن 2021 (28 خرداد)، در صرافی غیرمتمرکز پنکیک سوآپ و روی اسمارت چین بایننس (BSC) راه‌اندازی شده است. قیمت این توکن از زمان راه‌اندازی، رشد خوب 180 برابری داشته است.

هدف از راه‌اندازی توکن کوید 19، ردیابی تعداد افراد واکسینه شده در سراسر جهان است. این توکن به عنوان یک تایمر شمارش معکوس عمل می‌کند تا همه بتوانیم مانند روزگار قبل از کووید 19، سفرهای معمولی خود را از سر بگیریم. با خرید این توکن، تریدرها نه تنها از مزایای جوایز خودکار و توکن سوزی بهره مند می‌شوند، بلکه می‌توانند با پیوستن به جامعه کوواک، از رویکرد مجمع محور این توکن نیز استفاده کنند.

برای خرید توکن کوواک باید در یکی از صرافی‌های پنکیک یونی سوآپ(Pancack Swap) یا هات بیت (HOTBIT) حساب داشته باشیم.

 

1400/6/8

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *