ارز دیجیتال هارمونی Harmony

ارز دیجیتال هارمونی (Harmony) چیست؟

ارز دیجیتال هارمونی Harmony

ارز دیجیتال هارمونی (Harmony) چیست؟

 

استفان تسه (Stephen Tse) که مهندسی کهنه کار در زمینه پروتکل های ارزهای دیجیتال است، ارز دیجیتال هارمونی (Harmony) را در سال 2017 تأسیس کرد.

با تلاش بسیاری از پروژه های بلاک چین برای ارائه بهترین خدمات به کاربران دیفای، ارز دیجیتال هارمونی (Harmony) یکی از پروژه های برجسته مبتنی بر بلاک چین است که برای افزایش کارآیی تمرکززدایی در مقیاس ابداع شده است.

این سیستم به دنبال ایجاد یک سیستم زیرساختی شاردینگ (sharding) برای تضمین امنیت و تسریع تراکنش‌های کاربران است. هارمونی یکی از جوامعی است که در شبکه اتریوم (ETH) میزبانی (host) می شود. بنابراین، ارائه راه حل هایی برای چالش های مهم محدود کننده اتریوم ضروری می داند. زیرساخت های شاردینگ هارمونی برای رفع مشکل مقیاس پذیری که در شبکه اتریوم نیز وجود دارد، معرفی شد.

توکن ONE توکن بومی بلاک چین هارمونی است که میزان قابل توجهی از فعالیت های اجرا شده بر روی پلتفرم را کنترل می کند. این توکن برای ایمن سازی شبکه، انجام تراکنش‌های درون شبکه و همچنین به عنوان پاداش کاربران پلتفرم استفاده می شود.

قابل ذکر است که ارز دیجیتال هارمونی (Harmony) به دلیل امنیت فوق العاده ای که هنگام انجام معاملات در شبکه ارائه می دهد، مشهور است.

ارز دیجیتال هارمونی در طراحی خود ثابت کرده است که در بین رقبا بی نظیر است. این ارز به عنوان یکی از تسهیل گران مهم رشد اکوسیستم مالی غیرمتمرکز شناخته شده و اثبات کرده که در خدمات خود بسیار کارآمد است.

 

1400/6/5

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در print
Print
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 15 دقیقه است

    0
    افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
    ()
    x