ارز دیجیتال ایگنیشن (ignition) یا IC

ارز دیجیتال ایگنیشن (ignition) یا IC

ارز دیجیتال ایگنیشن (ignition) یا IC

ارز دیجیتال ایگنیشن (ignition) یا IC چیست؟

 

ایگنیشن به دارندگان توکن PAID این امکان را می دهد تا در فروش تحت نظارت توکن خصوصی و عمومی شرکت کنند. ایگنیشن (Ignition) که به عنوان یک پروتکل صرافی غیر متمرکز عمل می کند، به پروژه های توکن مبتنی بر بلاک چین اجازه می دهد تا حراج های خصوصی و عمومی خود را به شرکت کنندگان ارائه دهند و از فناوری PAID Network  و Polkadot استفاده کنند.

ارز دبجیتال ایگنیشن  (Ignition) یا ارز دیجیتال IC در ابتدا با پروژه های مبتنی بر اتریوم و با استفاده از استاندارد ERC-20  آغاز شد. بلافاصله از طریق Polkadot  و با مشارکت Plasm پشتیبانی چند زنجیره ای را شروع کرد. علاوه بر این؛ هر پروژه جدیدی که در Ignition ذکر شده است توسط تیم مشاوره Master Venture مورد بررسی دقیق قرار می گیرد. ایگنیشن (Ignition)  یا ارز دیجیتال IC تأکید زیادی بر ایجاد یک جامعه وفادار دارد، که به بهترین نحو به پروژه ها و سرمایه گذاران در بلند مدت خدمت خواهد کند. به منظور شرکت در IDO در پلتفرم Ignition، کاربران باید حداقل 10،000 توکن PAID Ignition را در اختیار داشته باشند.

مشارکت کنندگان در پروژه های ارز ایگنیشن (Ignition) یا ارز دیجیتال IC انگیزه دارند تا به جای فروش توکن پروژه جدید خود را نگه دارند. هر چه مدت زمان توکن های جدید پیشنهادات ایگنیشن (Ignition) قبلی بیشتر باشد شانس برنده شدن بلیط های قرعه کشی برای IDO های ارز ایگنیشن (Ignition) در آینده بیشتر است.

1400/6/10

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها