ارزش کل دارایی های گری اسکیل چقدر است؟

ارزش کل دارایی های گری اسکیل چقدر است؟

ارزش کل دارایی های گری اسکیل چقدر است؟

گری اسکیل هم اکنون بیش از 10 میلیارد دلار اتریوم در اختیار دارد

 

گری اسکیل (Grayscale)، یکی از بزرگترین سرویس های مدیریت دارایی های دیجیتال، به تازگی گزارشی مربوط به ارزش کل دارایی های تحت مدیریت شرکت کریپتوی خود (AUM) را منتشر کرده است. این شرکت مستقر در نیویورک در حال حاضر بیش از 3 میلیون اتریوم به ارزش کلی معادل بیش از 10 میلیارد دلار در اختیار دارد.

بر اساس داده های منتشر شده توسط گری اسکیل (Grayscale)، ارزش کلی ارز های دیجیتال تحت مدیریت اش AUM (شامل دارایی های اتریوم) را در 13 آگوست 2021 به 41.4 میلیارد دلار رسانده است که تقریباً 25 درصد بیشتر از 33 میلیارد دلار در 28 جولای 2021 است. این شرکت سال جدید را با حدود 20 میلیارد دلار دارایی دیجیتال تحت مدیریت شروع کرده بود.

از آغاز سال 2021، گری اسکیل خرید اتریوم را به میزان قابل توجهی سرعت بخشید. در طول هفته اول مارچ، این شرکت آمریکایی نزدیک به 20000 اتریوم ETH به دارایی های اتریومی خود اضافه کرد. Grayscale یکی از بزرگترین دارندگان نهادی توکن اتریوم ETH به حساب می آید.

بیت کوین اما همچنان بزرگ ترین دارایی تحت مدیریت Grayscale باقی مانده است. این شرکت در حال حاضر بیش از 640،000 BTC با ارزش کلی نزدیک به 30 میلیارد دلار در احتیار دارد. به غیر از بیت کوین و اتریوم، این شرکت مدیریت دارایی، بیش از 700 میلیون دلار اتریوم کلاسیک (ETC) و تقریبا 300 میلیون دلار لایت کوین  (LTC)در اختیار دارد.

 

 

1400/5/30

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها