ارتباط پاریس هیلتون و رمز نگاری

ارتباط پاریس هیلتون و رمز نگاری

ارتباط پاریس هیلتون و رمز نگاری

چرا همه در عرصه رمزنگاری در مورد پاریس هیلتون صحبت می‍کنند؟

 

یک کلبیپ تصویری در مورد پاریش هیلتون است که وایرال شده، در این کلیپ کوچک پاریش هیلتون در حال توضیح دادن نشانه های غیر قابل حمل (NFT) به جیمی فالون است. هیلتون مجموعه NFT خود را در آوریل امسال با همکاری طراح بلیک کاترین راه اندازی کرد. مجموعه NFT شامل سه NFT است که در مجموع 220،000 دلار فروخته شد. او همچنین قبلا فاش کرده بود که بیت کوین را در اختیار دارد و از آینده آن بسیار هیجانزده است.

هیلتون موفق شد جنبه های عمومی و فنی NFT ها و دلیل محبوبیت آن را توضیح دهد، هیلتون در زمینه NFT بسیار بزرگ است و سالهاست که در حال ضرب است، در واقع بسیاری معتقدند که او از زمانی که اکثر مردم حتی از آن مطلع نبودند با NFT ها درگیر بوده است. فالون همچنین NFT ها را از فروش 69 میلیون دلاری هنرمند محبوب Beepleبه عنوان هنر دیجیتالی حراج شده تشخیص داد.

جامعه رمزنگاری از درک هیلتون از این مفهوم و این واقعیت که او مدتیاست خودش در حال ساخت آن است، می ترسیدند. یکی از کاربران توییتر گفت که هوش هیلتون را دست کم گرفتیم. کاربر دیگری عکس اینستاگرام پاریس هیلتون را از سال 2016 منتشر کرد که در آن او به همراه بنیانگذاران اتریوم دیده می شود.

 

1400/5/28

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.