ارائه خدمات ارزدیجیتال در بریتانیا توسط پی‌پل

شروع به ارائه خدمات ارزدیجیتال در بریتانیا توسط پی‌پل

 

مشتریان پی پال که هویت آنها احراز شده باشد به‌زودی به معاملات رمز ارزها دسترسی خواهند یافت. با این حال تراکنش‌های رمزارز برای حساب‌های تجاری فعلا پشتیبانی نمی‌شوند.

به نقل از کوین تلگراف، از هفته جاری شهروندان بریتانیایی قادر خواهند بود تا خرید، فروش و نگهداری رمز ارزها را از طریق پی پال انجام دهند. این موضوع برای شرکتی که ارائه خدمات دارایی‌های دیجیتال را کمتر از یک سال پیش آغاز کرده است یک نقطه عطف مهمی است.

غول ارائه‌دهنده خدمات پرداخت بین المللی روز یکشنبه اعلام کرد که مشتریان بریتانیایی به زودی از طریق وب سایت پی پال و اپلیکیشن موبایل آن به بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، لایت کوین (LTC) و بیت کوین کش (BCH) دسترسی خواهند داشت. این اعلام، اولین حرکت پی پال در راستای گسترش خدمات رمز ارز خود در خارج از ایالات متحده است. خدماتی که اولین بار در نوامبر سال گذشته راه‌اندازی و ارائه شد.

خوزه فرناندز دا پونته (Jose Fernandez da Ponte) مدیر ارشد بخش ارز دیجیتال پی پال، توضیح داد:

دسترسی جهانی ما، تخصص در پرداخت‌های دیجیتال، دانش مورد نیاز درباره مصرف کنندگان و کسب و کارها به همراه امنیت بالا و انجام کنترل‌های لازم، این مسئولیت و فرصت منحصربه‌فرد را به ما می‌دهد تا در کشف دنیای رمزارزها به افراد بریتانیایی کمک کنیم.

گزارش شده است که در میان تمام کشورهای اروپایی، PayPal در انگلستان با ۲ میلیون کاربر فعال ماهیانه، بالاترین نفوذ را دارد.

1400/6/1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.