ادغام کاردانو با Taurus

بلاک چین کاردانو با پلتفرم Taurus ادغام شد، قابلیت استیکینگ نیز ارائه خواهد شد

 

Taurus با موفقیت بلاکچین کاردانو را با بستر خود ادغام کرده است. همچنین اعلام کرده قابلیت استیکینگ نیز در دسترس کاربران نهادی قرار می گیرد. فراهم کردن زمینه تمرکززدایی بدون ریسک برای نهادهای نظارتی و سایر سازمانهای نهادی برای بنیاد کاردانو از اهمیت بالایی برخوردار است.

با توجه به توییتی که طبق گزارش coin quora توسط Taurus منتشر شده، ادغام کاردانو نشان دهنده تقاضای رو به رشد نهادها برای پروتکل های بلاکچین اثبات سهام (PoS) است. اخیرا قابلیت های استیکینگ نیز در Taurus راه اندازی شده است. در نتیجه، کاربران میتوانند با استفاده از Taurus-PROTECT پاداش های استیکینگ را در پلتفرم کاردانو دریافت کنند.

Taurus شرکتی مستقر در شهر ژنو است که در توسعه زیرساخت های بلاک چین و نگهداری دارایی های دیجیتال فعالیت می کند. آنها خود را به عنوان یک پلتفرم دیجیتالی پیشرو معرفی کرده اند که ارزهای دیجیتال نوظهور و همچنین دارایی های توکنایز شده را ارائه میکنند.

جدیدترین ارتقاء کاردانو، هارد فورک آلونزو، به همراه ویژگی ها و عملکردهای ارتقا یافته آن، بلافاصله در این پلتفرم در دسترس خواهد بود. به طور دقیق، Cardano در حال حاضر در دسترس مشتریانی مانند بانک های سرمایه گذاری، بانک های رمزنگاری ، بانک های کوچک دیجیتال است.

با این ادغام، این مشتریان به شبکه بلاکچین غیرمتمرکز و منبع باز کاردانو دسترسی خواهند داشت. بنابراین، از توانایی آن برای انجام بیش از یک میلیون تراکنش در ثانیه بهره خواهند برد.

 

1400/6/25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.