ادامه مبادلات بیت کوین و اترویم

ادامه مبادلات بیت کوین و اترویم

ادامه مبادلات بیت کوین و اترویم

خروجی مبادلات بیت کوین و اترویم در پایین ترین سطح خود ادامه دارد.

 

ارائه دهنده تحلیلی زنجیره ای Glassnode گزارش کرده با خروج سرمایه گذاران از دارایی های دیجیتال، مبادلات بیت کوین هم تا ماه آگوست دارای خروجی می‌باشد. بازار در طی سال گذشته چندین مرحله از تسلط جریان مبادله را طی کرده است. بالاترین خروجی قبلی آخرین بار در اواخر سال 2020 مشاهده شد، درست قبل از اینکه BTC از بالاترین سطح قبلی خود یعنی 20 هزار دلار عبور کند.

در اواخر ژوئیه بیش از 465.000 بیت کوین از  صرافی‌ها خارج شده، که در همان زمان گزارش شد موچودی مبادلات از پایین ترین سطح خود در زستان رمزنگاری به پایین ترین سطح خود در سال 2018 رسیده است.

وقتی بیت کوین مبادلات رمزنگاری متمرکز را ترک می کند، معمولاً به عنوان یک نشانه صعودی تلقی می شود. دارایی ها ممکن است در حال جابجایی به کیف پول های سرد و یا توکنیزه شده و یا سرمایه گذاری در DeFi باشند. برعکس وقتی جریان‌های زیادی برای مبادلات وجود داشته باشد، نزولی تلقی می شود زیرا سرمایه گذاران ممکن است برای انحلال آماده شوند.

ویل کلمنته تحلیلگر داده اظهار داشت که در ماه گذشته یکی از بزرگترین افت مبادلات در تاریخ بیت کوین مشاهده شده است.

Glassnode همچنین خاطرنشان کرد که همین اتفاق در مورد اتریوم نیز رخ داده. مجموع ETH که در حال مبادله هستند، به پایین ترین حد خود رسیده است، همزمان با این که ETH 2.0 به بالاترین سطح خود رسیده است. ارائه دهنده تجزیه و تحلیل اظهار داشت که افزایش اخیر قیمت ETH با خروج مداوم عرضه ETH در صرافی ها پشتیبانی می شود. موجودی‌های مبادله ای اتریوم در حال حاضر از رسیدن به پایین ترین سطح خود یعنی 13 درصد از حجم گردش این هفته معادل 15.3 میلیون ETH  خودداری کرده است.

1400/5/28

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها