احتمال سقوط سنگین طلا قوت گرفت

احتمال سقوط سنگین طلا قوت گرفت

احتمال سقوط سنگین طلا قوت گرفت

دانیل پاویلونیس، کارگزار ارشد کالا در شرکت “آر جی او فیوچرز” اظهار کرد:  شاخص دلار آمریکا به ۹۵ واحد صعود کرده است. برای طلا به معنای آن است که به سطح ۱۶۷۳ دلار برمی گردد. طلا احتمالا زمان بیشتری را در مسیر نزولی سپری خواهد کرد. در حال حاضر ممکن است فروش بیشتری در بازار مشاهده شد. گزارش اشتغال به ما می گوید که دستمزدها بالا می روند. نرخ بیکاری پایین می رود و مردم در جست و جوی کار هستند. اگر بخشی از بسته محرک مالی در سپتامبر حذف شود، وضعیت حتی بهبود بیشتری پیدا خواهد کرد.
کوین گریدی، رییس شرکت فونیکس به کیتکونیوز گفت: سطح مهمی که طلا باید حفظ کند، ۱۷۵۴ دلار است. از این سطح بایستی شاهد بهبود قیمت باشیم. اما تصور می کنم طلا معاملات خوبی ندارد و نمی تواند سطح ۲۰۰۰ دلار را شکسته و حفظ کند.
بارت میلک، مدیر استراتژی جهانی تی دی سکیوریتیز اظهار کرد:: این وضعیت احتمالا یک عقبگرد موقتی برای طلاست اما طلا احتمالا در این روند به پایین ۱۷۳۰ دلار سقوط می کند.

طلا پس از انتشار آمار اشتغال احتمالا همچنان با فشار فروش مواجه خواهد بود زیرا بازار تصور می کند که بانک مرکزی آمریکا فضای مناسبی برای آغاز تعدیل برنامه محرک مالی تا اوایل سال ۲۰۲۲ یا حتی دسامبر سال ۲۰۲۱ دارد. این یعنی بازده اسمی و واقعی بالاتر خواهد رفت. با این حال کرونای دلتا به منزله ریسکی است که از قیمت طلا پشتیبانی می کند.

 

۱۴۰۰/۰۵/۱۷

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها