احتمالا در هفته آینده صعود جدیدی در آلت کوین ها مشاهده خواهیم کرد.

 

قیمت “بیت کوین” علی رغم مشکلات فراوان، (4350 دلار) بالاتر از “اتریوم” بوده، احتمالا در هفته آینده صعود جدیدی در آلت کوین ها مشاهده خواهیم کرد.

 

بیت کوین در تاریخ 12 مه حدود (4.3 درصد) افزایش یافت، و ارزهای رمز پایه با وجود آشفتگی بازار باز هم توانستند ضررهای خود را جبران کنند.

نمودار شمعی یک ساعته بیت کوین/دلار آمریکا

قیمت بیت کوین صعودی شد.

ظبق داده های سایت (Cointelegraph) و (Markets Pro) قیمت (BTC / USD) تقریبا همه ضررهای روز چهارشنبه را جبران کرد و امروز با قیمت (57.500 دلار) معامله شد.

این اقدام در حالی صورت گرفت که همه نگران پایین تر آمدن قیمت بودند، این مساله به دلیل مشکلات تایوان و ضرر بزرگ یک روزه‌ی بزرگ‌ترین سهام این کشور اتفاق افتاد.

“بیت کوین” و آلت‌کوین‌ها در اوابل هفته به طور گستره به فروش رفتند، اما آخرین افت قیمت آن‌ها ماندگار نشد.

اکثر رمز ارزها این روند را پشت سر گذاشتند و به رشد بازگشتند. “رکت کپتال” مفسر محبوب توییتر، روز سه شنبه گزارش کرد که با پیشنهاد اختراعات اقتصادی مخالف شده است. اما “بیت کوین” و آلت کوین” ها روند بهبودی گرفتند.

پیش از این نگرانی هایی مبنی بر کاهش قیمت بیت کوین تا مرز (40.000 دلار) وجود داشت. با این وجود اتریوم همچنان به رشد خود ادامه داد.

اتریوم بار دیگر با کسب سود و پشتیبانی در سطح (4.000 دلار) به بالاترین رکورد خود دست یافت. با این وجود هزینه های سوخت اتریوم همچنان دردناک است.

نمودار شمعی یک ساعته اتریوم/ دلار آمریکا

دیگر سکه ها نیز به بالاترین رکورد خود رسیدند، از جمله “کاردانو”(ADA). در این بین قیمت “دوج کوین” ثابت بود، و “شیبا” با کاهش (23 درصدی) از بازار خارج شد.

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها