اتهام دستکاری بازار رمزارزها توسط بایننس!

اتهام دستکاری بازار رمزارزها توسط بایننس!

اتهام دستکاری بازار رمزارزها توسط بایننس!

دستکاری بازار رمزارزها! اتهام جدید علیه بایننس!

 

صرافی بایننس ادعاهای دستکاری بازار توسط خودش را رد می‌کند وگفت این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا از منافع و اعتبار خود دفاع کند.صرافی بایننس هرگز علیه مصالح کاربران خود معامله نکرده و بازار را دستکاری نکرده است.

این بیانیه پس از آن منتشر شده که یک کاربر توییتری با نام مستعار RealFulltimeApe روز شنبه ادعا کرد که صرافی بایننس یک نمای کلی از سطح لیکویدیتی را بررسی می‌کند و عمداً قیمت را پامپ یا دامپ می‌کند تا کاربران دارایی خود را از دست بدهند. این کاربر ادعا می‌کند که قبلا در صرافی بایننس مهندس تحلیل داده بوده و به زودی مدارکی را برای ادعای خودش ارائه می‌دهد.  البته هنوز هیچ مدرکی را به اشتراک نگذاشته است.

این کاربر ادعا می‌کند که:

من چندین فایل صوتی و تصویری در داخل دفتر دارم که مدیریت در آنها به وضوح در مورد نقد شدن سریع معاملات شورت و لانگ پیش از افزایش قیمت یا کاهش قیمت، به منظور افزایش سود و موجودی صندوق بیمه شرکت صحبت می‌کند.

مقامات قانونی در کشورهای مختلف از جمله ایتالیا، مالزی، لهستان، آلمان، انگلستان، جزایر کیمن، تایلند، کانادا، ژاپن، سنگاپور و هلند در مورد صرافی بایننس به سرمایه‌گذاران هشدار دادند که در مورد این شرکت احتیاط کنند یا برخی نیز می‌گویند که این صرافی به طور غیرقانونی فعالیت می‌کند. هشدارهای قانون‌گذاران باعث شده است که برخی از موسسات مالی دیگر به مشتریان اجازه ارسال پرداخت به این صرافی را ندهند.

1400/6/3

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *