اتریوم دیگر منحصر به فرد نیست و تا 1500 دلار کاهش خواهد یافت

اتریوم دیگر منحصر به فرد نیست و تا 1500 دلار کاهش خواهد یافت

اتریوم دیگر منحصر به فرد نیست و تا 1500 دلار کاهش خواهد یافت

JPMorgan  : اتریوم دیگر منحصر به فرد نیست و تا 1500 دلار کاهش خواهد یافت

 

تعداد کمی از رمزارزها مانند کاردانو، سولانا و اوالانچ در بازار رمزنگاری تحت عنوان قاتلان اتریوم در حال تکامل هستند. این به این خاطر است که ETH دیگر مانند سابق منحصر به فرد نیست و رقابت فزاینده ای با سایر آلتکوین ها دارد.

در میان این رقابت طاقت فرسا، مدیر عامل JPMorgan، نیکلاس پانیگیرتزوگلو، پیش بینی میکند قیمت اتریوم در آینده 55 درصد کاهش می یابد و قیمت آن به 1500 دلار می رسد. طبق گزارش Coin Quora در حال حاضر قیمت ETH با کاهش 9.25 درصدی به 3036 دلار رسیده. و حجم معاملات این ارز در 24 ساعته گذشته در حدود 18.297.996.834 دلار بوده است.

بخشی از گزارش تحلیلی جی پی مورگان ادعا میکند که ETH دیگر به قدر کافی منحصر به فرد نیست. چرا که مفهوم ETH از قراردادهای هوشمند و اجرای آن توسط دیگر آلتکوین ها نیز بکار گرفته شده و آنها نیز قابلیت قراردادهای هوشمند را به پلتفرم های خود اضافه کرده‌اند.

گذشته از جایگزین‌هایی که وارد صحنه رقابت با شبکه اتریوم می شوند، غلبه بر دستاوردهای شبکه ETH سخت است. اکثر نوآوری ها از بستر ETH شروع می شود اما در نهایت در شبکه های دیگر پیاده سازی می شوند. درست مثل امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن های غیر قابل تعویض (NFT). این ویژگی ها و نوآوری ابتدا در ETH ظاهر شد و سپس در پروژه های دیگر نیز قابل دسترس قرار گرفتند.

1400/6/30

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها