اتریوم بهتر از بیت کوین؟

اتریوم بهتر از بیت کوین؟

اتریوم بهتر از بیت کوین؟

عملکرد بلندمدت اتریوم ممکن است بهتر از بیت کوین باشد

 

کی یانگ جو (Ki Young Ju)، مدیرعامل شرکت تحلیلی کریپتوکوانت (CryptoQuant)، در اظهارنظری عنوان کرد که در بلندمدت احتمال پیشی‌گرفتن عملکرد اتریوم از بیت کوین وجود دارد.

به گزارش دیلی هودل، او گفت که ممکن است اتریوم پیش از ثبت اوج تازه بیت کوین بتواند اوج قبلی خود را بشکند. او در تشریح صحبت‌های خود به این مسئله هم اشاره کرد که فاصله اتریوم از اوج تاریخی خود، بسیار کمتر از فاصله بیت کوین تا اوج قیمتش است. او در این باره گفت:

این احتمال وجود دارد که پیش از رسیدن قیمت بیت کوین به اوج تاریخی‌اش، اتریوم به این محدوده برسد. در حال حاضر فاصله اتریوم به اوجش، کمتر از فاصله بیت کوین است.

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت که اتریوم با شوک عرضه مواجه است. از سوی دیگر، روند خروج سرمایه بیت کوین از صرافی‌ها کندتر شده است که نشانه کمرنگ‌شدن احساسات مثبت حاکم بر بازار است.

کی یانگ جو به افزایش انباشت سرمایه‌گذاران اتر هم اشاره می‌کند و آن را عاملی مثبت در روند صعودی این ارز دیجیتال به حساب می‌آورد.

طبق آمارهای کریپتوکوانت، در حال حاضر ۵.۸۴ درصد عرضه اتر در قرارداد هوشمند اتریوم ۲.۰ سهام‌گذاری شده‌اند.

اتریوم ۲، به‌روزرسانی برای نسخه فعلی اتریوم به حساب می‌آید. پس از اجرای کامل اتریوم ۲، پروتکل اجماع این ارز دیجیتال از اثبات کار به اثبات سهام تغییر خواهد کرد؛ این یعنی ماینرها جای خود را به اعتبارسنج‌ها خواهند داد.

 

اتریوم

گزارش

بیت کوین

1400/6/1

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها