اتریوم با قیمت ۴۰۰۰ دلار

اتریوم با قیمت ۴۰۰۰ دلار

اتریوم با قیمت ۴۰۰۰ دلاری

آیا قیمت اتریوم ۴۰۰۰ دلاری را خواهیم دید؟

 

 

به نقل از Coingape با نگاه به معاملات ده روز اخیر اتریوم می‌توان تشکیل کانالی صعودی (احتمال تشکیل الگوی پرچم) را در نمودار قیمت آن مشاهده کرد. همچنین قیمت اتر در حال حاضر زیر خط روند ۹ ماهه صعودی قرار دارد. خط روندی که نقش حمایت را تا اواسط ماه ژوئن برای اتر ایفا می‌کرد. اتر برای نیل به اهداف قیمتی بالاتر، باید موفق به بازیابی این خط روند شود. علاوه بر آن، مقاومت بزرگی در بازه ۳۱۳۵ تا ۳۳۲۳ دلار وجود دارد. در صورت شکست این دو مانع، رشد قیمت تا ۳۵۶۵ دلار و سپس تا ۴۰۹۲ دلار دور از ذهن نیست.

از زمان گذر از سطح ۲۰۰۰ دلار،‌ قیمت اتر توسط اندیکاتور میانگین متحرک ۲۰ روزه (MA20) حمایت می‌شد. این اندیکاتور شاخص مناسبی برای تشخیص روند است. هر زمان قیمت ETH به پایین این شاخص بلغزد، می‌توان انتظار تشکیل روند کوتاه مدت نزولی داشت.

در امتداد این اندیکاتور، حمایت قدرتمندی در محدوده ۲۹۲۷ دلار وجود دارد که به مدت ۲ هفته شکسته نشده است. در صورت موفقیت خرس‌ها بر بازار و شکست این حمایت و کف کانال صعودی فعلی، می‌توان انتظار بازگشت به محدوده ۲۶۱۶ دلار را داشت.

با نگاه به اندیکاتور RSI استوکاستیک، می‌توان دید اتریوم در محدوده فروش بیش از اندازه (Oversold) قرار دارد که نشانه مثبتی تلقی می‌شود چرا که بدین معنی است که در حال بازیابی قدرت برای صعود دوباره است. همچنین این شاخص، الگوی پرچم را تشکیل داده است.

1400/6/1

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *