اعتقاد “آنتونی اسکاراموچی”

“آنتونی اسکاراموچی” بیان‌گذار “SkyBridge Capital” معتقد است مردم باید حداقل مقدار کمی بیت کوین داشته باشند.

“اسکاراموچی” که در سال 2017 با عنوان مدیر ارتباطات به مدت ده روز در کاخ سفید کار می‌کرد، به طرفداران خود اعلام کرد که حداقل بین (یک تا سه درصد) از دارایی رمزنگاری خود را بیت کوین بخرند. او اظهار کرد که توصیه نمی‌کند کل ارزش دارایی خود را بیت کوین بخرید اما توصیه میکند که این مقدار کم را از دست ندهند.

“اسکاراموچی” همیشه در شرایط سخت در کنار بیت کوین بوده است، شرکت سرمایه گذاری وی، یک صندوق ارز رمزنگاری دارد. اخیرا مشاوره سرمایه گذاری وی به حمایت از بیت کوین بوده و بیان نمود با توجه به ارزش بازار هنوز هم بیت کوین می‌تواند ارز پیشرو باشد اما پس گرفتن این جایگاه در سال 2021 کمی سخت به نظر میرسد.

بیت کوین در آوریل به بالاترین حد خود رسید، از آن زمان به بعد در قیمت بالای (50.000 دلار) معامله شده است. اما در این هفته میزان تسلط بیت کوین به پایین ترین حد خود حتی کمتر از سال 2018 رسیده است.

اززمانی که “ایلان ماسک” مدیر عامل شرکت “تسلا” اعلام کرد که دیگر پرداخت ها توسط بیت کوین انجام نخواهد شد، تا کنون هنوز اوضاع بهتر نشده است.

شخص بزرگی در فن‌آوری که امسال در رسانه های عمومی به دلیل افزایش قیمت دوج کوین بدنام شده بیان کرد که وی نظر آلوده کردن محیط زیست توسط بیت کوین را تایید میکند.

علاوه بر این امسال شاهد رقابت بیت کوین با سایر آلت‌کوین ها بودیم که باعث افزایش قیمت آن ها شد، مثلا اتریوم امسال بیش از 450 درصد افزایش یافت، دوج‌کوین رشد نجومی داشت و تقریبا (20 هزار درصد) افزایش قیمت داشت و در حال حاضر در رده پنج ارز با ارزش برتر در بازار قرار گرفته است.

“اسکاراموچی” به افزایش قیمت آلت‌کوین ها خوش‌بین است و بیان میکند احتمالا به نفع بیت کوین هم باشد. اون این وضعیت را “اوج شکارچی” ارزهای دیجیتال نامید.

او تنها کسی نیست که در این هفته از بیت کوین حمایت کرده، “جک دورسی” بیان‌گذار “توییتر” و “اسکوار” نیز در بیانیه ای در 14 مه بیان کرد که بیت کوین همه چیز را به سمت بهتر شدن می‌برد، ما همگی تلاش می‌کنیم تا اوضاع را برای بیت کوین بهتر کنیم.

“اهوجا” مدیر ارشد “اسکوار” نیز اظهار داشت که استراتژی بیت کوین تغییری نکرده است و ما عمیقا به این جامعه متعهدیم و تلاش می‌کنیم تا به آینده ای سبزتر از طریق طرح انرژی پاک بیت کوین برسیم.

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها