آشنایی با پروژۀ آلکمی‌ پی (ALCHEMY PAY)  و ارز ACH

آشنایی با پروژۀ آلکمی‌ پی (ALCHEMY PAY)  و ارز ACH

 

همه‌گیری رمز ارزها روزبه‌روز در حال بیشتر شدن است و در آینده‌ جزء جدایی‌ناپذیر زندگی ما خواهد بود. پروژه آلکمی پی با ارائه سرویس‌های پرداخت قصد دارد جریان ارزهای دیجیتال در زندگی افراد را راحت و بیشتر از قبل کند. این شرکت اولین مجموعه در این زمینه است و زمینه جالبی را برای فعالیت انتخاب کرده است.

با گسترش معاملات و توسعه زیرساخت‌های پرداخت، شبکه‌ها و درگاه‌های پرداخت برای خود به فناوری‌ها و اکوسیستم عظیمی تبدیل شده‌اند. آلکمی پی به‌عنوان اولین درگاه پرداخت هیبریدی (فیات – رمزارز) با هدف گسترش استفاده از ارزهای دیجیتال در زندگی روزمره، در سال ۲۰۱۸ در سنگاپور شروع به‌کار کرد. این پروژه اکنون با بیش از ۳۰۰ کانال پرداخت در ۶۵ کشور حضور دارد.

تیم آلکمی پی معتقد است شبکه پرداخت الکترونیکی موجود به‌علت متمرکز بودن، مشکلات بسیار زیادی مانند قوانین بسیار پیچیده و مبهم، مدیریت ناکارآمد، فساد و … به همراه دارد. به نظر این گروه اکوسیستم سنتی پرداخت الکترونیکی با داشتن واسطه‌های زیاد، مشکلات متعددی دارد.

ارز ACH توکن سیستم آلکمی پی با استاندارد ERC-20 است. تنها ۱۰ میلیارد عدد از این توکن عرضه خواهد شد و به آن اضافه نمی‌شود. افرادی که می‌خواهند در سیستم حکمرانی شبکه و سیستم بلاک چین پرداخت مشارکت کنند، ملزم به استفاده از توکن ACH خواهند بود. در همین حال تجار و پرداخت‌کنندگان به عنوان عضوی از شبکه پرداخت، برای فعالیت بیشتر و بهتر به استخراج و جمع‌آوری ACH تشویق می‌شوند.

1400/6/10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.