آث میلان با Crypto Exchange Bitmex قرار داد حمایت مالی بست

آث میلان با Crypto Exchange Bitmex قرار داد حمایت مالی بست

آث میلان با Crypto Exchange Bitmex قرار داد حمایت مالی بست.

باشگاه فوتبال ایتالیایی میلان و بیتمکس توافق کردند که نشان صرافی ارزهای رمزپایه را روی پیراهن‎های میلان قرار می دهد. و Bitmex به عنوان حمایت‌گر مالی به شریک رسمی “میلان” و “تجارت رمزنگاری” تبدیل می شود.

تیم فوتبال ایتالیایی میلان در روز سه شنبه اعلام کرد که “Bitmex” یک پلتفرم مشتقات رمزنگاری پیشرو، زین پس شریک رسمی تجاری ارزهای رمزنگاری شده میلان خواهد بود. این بیانیه منتشر شده در وب سایت‌ها نشان می‎دهد که هر دو طرف بر سر حمایت چند ساله به توافق رسیده اند. بر اساس این توافق مبادله دارایی های دیجیتال همچنین به اولین شریک رسمی تیم فوتبال نیز تبدیل شده است. نام تجاری Bitmex در آستین لباس هر دو تیم مردانه و زنانه مسابقات قرار می‌گیرد ، این لوگو همچنین بر روی آستین تیم AQM تیم esports میلان نیز قرار خواهد گرفت.

این قرار دارد به عنوان اولین قرارداد سرمایه گذاری Bitmex در دنیای فوتبال و ورزش های ورزشی توصیف شده است. این صرافی در زمینه رمزنگاری و ارائه خدمات تجاری مشتقات رمزنگاری شده مانند مبادله دائمی شناخته شده است. الکساندر هاپتنر، مدیرعامل Bitmex در مورد قرارداد با میلان می‌گوید: مشارکت ما با میلان شروع یک فصل جدید بسیار هیجان انگیز برای Bitmex است، زیرا ما به دنبال افزایش آگاهی از نام تجاری و افزایش درک رمزنگاری هستیم. هاپتنر نیز ازین شراکت با میلان بسیار اظهار خوشحالی کرد و گفت: بی‌صبرانه منتظر شروع شراکت خود با این تیم پیشرفته هستیم.

 

 

21 مرداد 1400

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها